Zestaw ceramicznych miseczek – „Zapisane Lato”

130,00 

Unikalny zestaw trzech ręcznie robionych miseczek ceramicznych z motywem liści róży. Wykonane z polskiej gliny i szkliw, w delikatnej, zgaszonej bieli. Największa miseczka: 17 cm. Idealne do serwowania i dekoracji.

1 w magazynie

Kategoria:

Opis

Odkryj wyjątkowy zestaw trzech ręcznie wykonanych miseczek ceramicznych, w których zapisałam wspomnienie lata. Delikatne liście róży subtelnie odciśnięte w glinie nadają każdej miseczce niepowtarzalny charakter. Naturalna, zgaszona biel podkreśla elegancję i subtelność formy, tworząc harmonijną całość.

Każdy element mojego rękodzieła powstaje z dbałością o detale, przy użyciu wyłącznie polskich szkliw i gliny od krajowego producenta. Wspieram w ten sposób lokalny rynek i rzemiosło, łącząc tradycję z nowoczesnym designem.

Zestaw składa się z trzech miseczek o różnych rozmiarach, idealnych do serwowania przekąsek, deserów lub jako element dekoracyjny. Największa z nich ma średnicę 17 cm. To idealny wybór dla miłośników unikalnej ceramiki oraz doskonały pomysł na prezent.

Wprowadź do swojego domu odrobinę lata zaklętego w ceramice!

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zestaw ceramicznych miseczek – „Zapisane Lato””

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Produkty powiązane